• Detail firmy

František Kotek

Základní popis

Naše firma se z hlavní části zabývá prodejem stavebního materiálu. V menším měřítku jsme pak schopni uspokojit Vaši poptávku v oblasti dřevovýroby.

Adresa

Bezručova 303
394 94 Černovice

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11338288
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebniny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 737 902 591
Telefon: +420 561 034 014
Mobil: +420 777 256 781
E-mail: info@stavebniny-kotek.cz
WWW: www.stavebniny-kotek.cz

Kontaktní osoba

František Kotek

Mobil: +420 777 256 781

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

PYXES s.r.o.

Kuchyňské linky, bytový a kancelářský nábytek, dveře a schodiště na míru - od grafického zpracování, zaměření a poradenství, přes realizaci a zajištění připojení spotřebičů, až po záruční i pozáruční servis. Návrhy na PC zpracujeme zdarma a poradíme s výběrem i s umístěním nábytku. Spotřebiče a materiál odebíráme od známých obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete na stránkách firmy.

Pavel Böhm - Truhlářství

Hlavním zaměřením naší firmy je výroba profilových lišt. Dále vyrábíme rustikální doplňky na nábytek, rustikální ozdoby, prvky a řezby na okna i dveře, včetně atypických dřevěných dílů dle návrhu zákazníka. Součástí výrobního programu jsou rovněž židle z masivu na zakázku. Pracujeme s běžným dřevem, ale i s exotickými dřevinami. Zboží Vám dle dohody dopravíme na místo určení.