• Detail firmy

František Korelus

Základní popis

V rámci bar cateringu nabízíme míchání nápojů a koktejlů, barmanskou show, sestavování koktejlového lístku a fire show s týmem barmanů umisťujících se

Adresa

Druztová 287
330 07 Druztová

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69934401

Výrobky, činnosti

Míchání nápojů

Kontaktní údaje

E-mail: elvisafrankie@email.cz
WWW: www.barservis.cz

Kontaktní osoba

František Korelus - Majitel

Mobil: +420 602 966 405

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Vanický

Poskytujeme stravování pro firmy i jednotlivce v naší jídelně. Rozvoz obědů do firem po Plzni a okolí. Cateringové služby, provozování kantýn. Výhodné ceny! Mezi doplňkové služby patří objednávka občerstvení, široký sortiment, kompletní zajištění akcí. Kontaktuje nás a my přizpůsobíme naše služby Vašim přáním.

A. C. S. CATERING Plzeň

Poskytujeme kompletní služby v oblasti cateringu. Zajistíme Vaše společenské, sportovní a firemní akce, jako jsou večírky, oslavy, svatby, oslavy narozenin apod. Provozujeme kantýnu a jídelnu v průmyslovém areálu IPPE mezi Kyšicemi a Dýšinou u Plzně. Nabízíme rovněž dovoz teplých jídel.

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.