• Detail firmy

František Kaňka

Základní popis

Dodává především značkové a léty prověřené technologie od předních výrobců na polích podlahového vytápění, plynových kotlů, solárních systémů, vodovodních zařízení a další... Specializuje se na komplexní dodávky spojené s následnou péčí a servisem.

Adresa

České Vrbné 2317
370 11 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40758311
DIČ:  CZ7108131250
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Produkty

- vodovodní zařízení, solární systémy, podlahové vytápění.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 702 027 177
Mobil: +420 777 651 741
E-mail: info@fkanka.cz
WWW: www.fkanka.cz

Kontaktní osoba

František Kaňka - Majitel

Další firmy v oboru

Petr Dobiáš HURT - výroba ohřívačů

Jsme výrobcem zásobníků a ohřívačů vody - bojlerů, stojatých i ležatých akumulačních nádrží, elektrických akumulačních ohřívačů vody včetně kombinací. Jsme schopni vyrobit akumulační nádrž i zásobník vody na zakázku dle projektu a potřeb zákazníka. Výrobou pokrýváme celou oblast České republiky.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

VTP Novotný

Poskytujeme komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn. Provádíme instalace rozvodů vody, kanalizačního potrubí, včetně rekonstrukcí koupelen a WC. Zajišťujeme montáže, servis a revize rozvodů plynu, výměny kotlů, ohřívačů TUV či jiných topných systémů. Nabízíme rovněž poradenství v oboru vodoinstalace a vytápění. Realizujeme jak větší zakázky, tak i drobné opravy.