• Detail firmy

František Huja

Základní popis

Stavební, zemní, demoliční a zahradnické práce.

Adresa

K sádkám 397/11
159 00 Praha 5 - Velká Chuchle

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47098902

Výrobky, činnosti

Stavební, zemní, demoliční a zahradnické práce

Provádíme stavební práce menšího rozsahu,opravy,terénní úpravy,sekání trávy a údržba zahrad,vyklízení,bourání kůlen a jiných malých staveb i z odvozem materiálu,řezání a sekání dřeva a jiné podobné práce.

Kontaktní údaje

E-mail: capakfranta@seznam.cz

Kontaktní osoba

František Huja - Majitel

Mobil: +420 722 114 771
E-mail: capakfranta@seznam.cz
Další firmy v oboru

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.