• Detail firmy

František Holík

Základní popis

Nabízíme realizace interiérů, zakázkovou výrobu nábytku, solitérů, spolupráci s architektem. Prodáváme tavenou skleněnou plastiku, dekorativní talíře.

Adresa

Sekorova 777/2
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12264717

Výrobky, činnosti

Nabízíme realizace interiérů

Nabízíme realizace interiérů, zakázkovou výrobu nábytku, solitérů, spolupráci s architektem. Prodáváme tavenou skleněnou plastiku, dekorativní talíře.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 116 469
E-mail: frantisek.holik@seznam.cz

Kontaktní osoba

František Holík - Majitel

Další firmy v oboru

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť

Vyrábíme kvalitní nábytek - kuchyňské linky, bytový nábytek, kancelářský a zahradní nábytek, vybavení prodejen a salónů. Zabýváme se rovněž výrobou schodišť, zahradních domků, pergol, plotů apod. Fotogalerii realizací naleznete na našich internetových stránkách.