• Detail firmy

František Hokův

Základní popis

Provádím výstavbu rodinných domů, rekonstrukce domů, bytů, keramické stropy, sádrokartonové příčky, pokládku základových desek, omítky, stavbu komínů.

Adresa

Doubravčice 163
282 01 Doubravčice

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70121923
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba rodinných domů, rekonstrukce domú, bytú.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 418 603
E-mail: zednik@sikovnizednici.cz
WWW: www.sikovnizednici.cz

Kontaktní osoba

František Hokův - Jednatel

Mobil: 604 418 603
Další firmy v oboru

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.