• Detail firmy

František Hladík

Základní popis

Provádíme veškeré elektromontážní a elektroinstalační práce. Silnoproudé a slaboproudé rozvody, hromosvody včetně uzemnění. Zajišťujeme revize a projektové dokumentace. Předběžný rozpočet zhotovíme zdarma.

Adresa

Revoluční 89
281 51 Velký Osek

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69634122

Výrobky, činnosti

elektromontážní a elektroinstalační práce

Provádíme veškeré elektromontážní a elektroinstalační práce. Silnoproudé a slaboproudé rozvody, hromosvody včetně uzemnění. Zajišťujeme revize

Kontaktní osoba

František Hladík - Majitel

Mobil: +420 604 929 170
E-mail: Hladik70@seznam.cz
Další firmy v oboru

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.