• Detail firmy

František Fousek

Základní popis

Prodej a servis hasících přístrojů. Nabídka školení a zpracování dokumentace v oblasti protipožární ochrany a bezpečnosti práce.

Adresa

Přímětice 324
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12750948

Výrobky, činnosti

BOZP

Prodej a servis hasících přístrojů. Nabídka školení a zpracování dokumentace v oblasti protipožární ochrany a bezpečnosti práce.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 819 845
Fax: 515 265 629
E-mail: hpfousek@cbox.cz
WWW: www.hpfousek.prodejce....

Kontaktní osoba

František Fousek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PhDr. Zdeňka Endlicherová

Nabízíme kurzy a semináře v oblasti gastronomie. Kurzy pořádáme specializované nebo rekvalifikační. Poradenství na míru, semináře dle požadavků zákazníka. Profesní zkoušky dle Národní soustavy kvaifikací, plaztné v celé EU a důležité při získání zaměstnání v cizině.

NavyMax s.r.o.

Zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), snižování úrazovosti a předcházení nemocím z povolání dnes patří k základním prioritám každého tržního odvětví. V oblasti BOZP proto nabízíme odbornou prohlídku provozu, vstupní audit, návrh vhodného řešení, kompletní vypracování a cíleně řízené zavedení systému BOZP.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.