• Detail firmy

František Drozd

Základní popis

Opravy domácích elektrospotřebičů, pračky, sušičky, mandly, myčky, vysavače, údržba a opravy v domácnosti, ''HODINOVÝ MANŽEL", údržba zahrad.

Adresa

Školní 1
252 67 Tuchoměřice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67316212

Výrobky, činnosti

Opravy praček, sušiček, myček, lednic, mražáků

Opravujeme veškeré domácí spotřebiče, IHNED!

Kontaktní údaje

E-mail: info@servisni-technik.cz
WWW: servisni-technik.cz

Kontaktní osoba

František Drozd - Majitel

Mobil: +420 777 005 999
E-mail: info@servisni-technik.cz
Další firmy v oboru

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.