• Detail firmy

František David

Základní popis

Opravy, prodej a servis svařovací a nabíjecí techniky. Opravy elektrického ručního nářadí, drobné průmyslové elektroniky a řídicích jednotek.

Adresa

Božejov 161
394 61 Božejov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60660295

Výrobky, činnosti

servis svařovací a nabíjecí techniky

Opravy, prodej a servis svařovací a nabíjecí techniky. Opravy elektrického ručního nářadí, drobné průmyslové elektroniky a řídicích jednotek.

Kontaktní údaje

E-mail: elektroda.david@seznam.cz
WWW: www.elektroda.w1.cz

Kontaktní osoba

František David - Majitel

Mobil: 603 798 360
Další firmy v oboru

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.