• Detail firmy

František Čuchal

Základní popis

Bourací práce, zakládání staveb, kompletní rekonstrukce bytových jednotek, zednické a sádrokartonářské práce, zateplování domů, instalatérské práce

Adresa

Rimavské Soboty 834
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74414526
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bourací práce, zakládání staveb

Kontaktní osoba

František Čuchal - Majitel

Mobil: 776 359 259
E-mail: frantisek.cuchal@seznam.cz
WWW: www.frantisek.cuchal.sweb.cz
Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.