• Detail firmy

František Cibulka

Základní popis

Provádíme servis aut, opravy po havárii, instalace ochrany proti krádeži Construct. Prodáváme a montujeme tažné zařízení, výfuky a náhradní díly.

Adresa

Vondruškova 8/3
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43327206
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabezpečení proti krádežím Construct.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 533 513
E-mail: f.cibulka@seznam.cz
WWW: www.autoopravnacibulka.cz

Kontaktní osoba

František Cibulka - Majitel

Mobil: +420 603 457 339
Další firmy v oboru

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.

Václav Kašpar - Autokarosářství

Zajišťujeme autoklempířské a karosářské práce. Provádíme rovnání rámů, opravy karoserií motorových vozidel i kompletní rekonstrukce karoserií.