• Detail firmy

František Chorvát

Základní popis

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem alkoholických a nealkoholických nápojů, prodejem tabákových výrobků, cukrovinek,

Adresa

Na Valtické 638/30
690 06 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12448087

Výrobky, činnosti

Alkoholické a nealkoholické nápoje,tabák

-Velkoobchodní prodej

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 333 387
E-mail: ozdos@seznam.cz
WWW: www.ozdos.cz

Kontaktní osoba

František Chorvát - Majitel

Další firmy v oboru

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

Oldřich Drápal - Výroba a prodej slámového vína

Výrobou a prodejem vína se zabývám již od r. 1980, od r. 2003 vyrábím vína slámová. Výroba slámového vína v té době nebyla u nás příliš známá, objevoval jsem tedy nové možnosti a cesty k neustálému zlepšení kvality. Při výrobě zpracovávám ručně sbírané hrozny od stálých dodavatelů, které po sklizni 4-5 měsíců leží na rákosových roštech a neustále je kontroluji. Vína lahvuji po 2 letech od výroby.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.