• Detail firmy

František Chládek

Základní popis

Provádíme: - běžné opravy a údržbu elektroinstalace - rekonstrukce elektroinstalací domů, bytů a objektů - rozvody TV antén, domácích videotelefonů - zajištění revizí elektrické instalace - montáž, údržba a revize hromosvodů a mnoho dalšího

Adresa

Nové Dvory 13
413 01 Nížebohy

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65623487
DIČ:  CZ7312102677
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce elektroinstalací domů, bytů a objektů

Kontaktní údaje

E-mail: elektroinstalace@e-chladek.cz
WWW: www.e-chladek.cz

Kontaktní osoba

Martin Zelinka

Mobil: +420 736 290 250
E-mail: elektroinstalace@e-chladek.cz

František Chládek - Majitel

Mobil: +420 774 909 627
E-mail: chladek@e-chladek.cz
Další firmy v oboru

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.