• Detail firmy

František Brož

Základní popis

Malování domů, malování bytů, nebytových prostor, schodišť, kanceláří, škol, průmyslových objektů, restaurací, hotelů a dalších.

Adresa

Hlavní 122
273 62 Družec

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65730640

Výrobky, činnosti

Malířské práce

Kontaktní údaje

E-mail: frantisekbroz@email.cz
WWW: www.malirikladno.cz

Kontaktní osoba

František Brož - Majitel

Telefon: +420 607 530 750
Další firmy v oboru

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

Václav Antoš

Naše firma se specializuje na malířské a natěračské práce. Zajišťujeme malování bytů, rodinných domů, kanceláří, škol, restaurací apod. Provádíme dekorativní malby, nátěry ocelových konstrukcí a dřeva včetně moření a lazurování, čištění ploch od starých barev (mechanické i chemické) Lakujeme okna, dveře, radiátory. Hrubý úklid po práci je samozřejmostí. Nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny.

Viktor Adamec

Hlavním zaměřením firmy jsou malířské, natěračské a stavební práce. Zajišťujeme rekonstrukce interiérů. Realizujeme rovněž půdní vestavby.