• Detail firmy

František Blažek

Základní popis

Nabízíme rekonstrukce a přestavby bytových jader, koupelny na klíč. Rekonstrukce celých bytů. Jsme malá česká firma, která dbá na kvalitu a spolehlivost.

Adresa

U plynárny 427/63
104 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67373127
DIČ:  CZ7502110044

Výrobky, činnosti

Nabízíme rekonstrukce a přestavby bytových jader

Kontaktní údaje

Telefon: 267 710 398
E-mail: info@rekonstrukceprestavby.cz
WWW: www.rekonstrukce-prestavby.cz

Kontaktní osoba

František Blažek - Jednatel

Mobil: 604 687 967
Další firmy v oboru

ANGLICKÝ STYL s.r.o.

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, ornamentální kamenné mozaiky, sanitární keramiky a dalších doplňků zejména v retro anglickém stylu. Poskytujeme také 3D vizualizace a realizace interiérů.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.