• Detail firmy

FRANOVA s.r.o.

Základní popis

Prodej železářských potřeb, zboží pro řemeslníky, stavebníky, dům a zahradu, materiálu pro vodu, topení, plyn, odpady, příslušenství pro kamna a krby.

Adresa

Nová 1504
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29456657

Výrobky, činnosti

Železářské potřeby

Kontaktní údaje

E-mail: zelezarstvifranova@seznam.cz

Kontaktní osoba

František Ohrádka - Jednatel

Mobil: +420 773 635 341

Libuše Ohrádková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

F.M.T. Group s.r.o.

Výkup, prodej a modernizace použitých obráběcích a tvářecích strojů: vodorovné vyvrtávačky (horizontky), karusely, CNC obráběcí centra, brusky, frézky, soustruhy, lisy, tabulové a profilové nůžky, ohýbačky, zakružovačky, vrtačky, obrážečky, vysekávací stroje, pálicí stroje, lasery, drátové řezačky, stroje na ozubení, válcovačky závitů, hoblovky, pily na kov a další.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.