• Detail firmy

FRANKOSPOL OFFICE s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod kancelářských potřeb - od svého vzniku působíme v regionu Severní Moravy v oblasti papíru, kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie a hygienických potřeb.

Adresa

Svazarmovská 309
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25910027
DIČ:  CZ25910027
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Kancelářské potřeby.

Kontaktní údaje

E-mail: frankospol.cz@gmail.com
WWW: www.frankospol.cz

Kontaktní osoba

Kamil Frantík - Jednatel

Mobil: +420 602 531 855
Mobil: +420 800 900 884
E-mail: frankospol.cz@gmail.com
Další firmy v oboru

PACK SHOP Model Obaly, a. s.

PACK SHOP, součást společnosti Model Obaly a. s., se již od roku 1995 zabývá prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru, protože veškeré zboží, které nabízíme, je neustále k dispozici na skladě. Pobočka Pack Shop, Model Obaly a.s., Bečovská 1279/15, 104 00 Praha 10 - Uhříněves.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

DUDA Leopold

Provozujeme velkoobchod kancelářských potřeb a papíru. Nabízíme drogerii, hygienické potřeby, školní a kreativní pomůcky, elektro, testery bankovek, psací potřeby a mnoho dalšího.