• Detail firmy

FRAMART s.r.o.

Základní popis

Obchod a zprostředkování

Adresa

Třebětice 102
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27684326

Výrobky, činnosti

Obchod a zprostředkování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 941 718
Telefon: +420 602 221 440
E-mail: radek.kostka@podlahy-kaindl.cz
WWW: www.podlahy-kaindl.cz

Kontaktní osoba

Ing. DANIELA FRAŇKOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 602 742 922

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.