• Detail firmy

FP INSTAL s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré topenářské a instalatérské práce, připojení plynu, drobné opravy, montáže i kompletní rekonstrukce v systémech topení, vody, kanalizace a plynu.

Adresa

Přehvozdí 54
281 63 Barchovice

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24796913

Výrobky, činnosti

Topenářské a instalatérské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 628 888
E-mail: info@fpinstal.cz
WWW: www.fpinstal.cz

Kontaktní osoba

František Říha - Jednatel

Mobil: +420 774 998 997

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Roman Švapík

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce malého i velkého rozsahu. Instalatérství - rekonstrukce, vybavení koupelen a kuchyní. Topenářství - montáž topných těles, radiátory, kotelny.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.