• Detail firmy

FOXEL elektro s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na elektroinstalační materiál. V naší prodejně zakoupíte kabelové lisovací koncovky, vývodky, průchodky, rozvaděče, jističe a další.

Adresa

Vratimovská 550/99
719 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28649532

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační materiál

Kontaktní údaje

E-mail: foxel@foxel.cz
WWW: www.foxel.cz

Kontaktní osoba

PETR PŘEČEK - Jednatel

Juraj Sameš - Obchodní ředitel

Telefon: 608 933 333
E-mail: sames@foxel.cz

Pobočky

Petr Přeček -- PP ELEKTRO
Kaštanová 792
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

ELEKTROROZVADĚČE, s.r.o. - ELRO

Specializujeme se na výrobu elektrorozvaděčů, ocelových rozvodových skříní, elektroměrů a rozvaděčů pro distribuční trafostanice - rozváděče K-RS pro kompaktní distribuční trafostanice a další. V našem sortimentu naleznete také koncové díly, elektroměrové rozváděče ER plastové, a nabízíme také zámečnické práce.