• Detail firmy

FOUNDRY & MACHINING, s.r.o.

Základní popis

Vyrábí zakázkově,nejčastěji na základě dodané výkresové dokumentace, nejvíce pak v kusových, malých, až středních sériích. Sortimentně se zaměřujeme převážně na odlitky, svařence, výkovky včetně jejich obrábění a případné montáže.

Adresa

Samostatnost 1181
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29209838
DIČ:  CZ29209838
Rok založení:  2010
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba surového materiálového polotovaru či jiné strojírenské sestavy dle zadané technické dokumentace. Provedení tryskání, tepelného zpracování.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 629 721
E-mail: info@foundry-machining.eu
WWW: www.foundry-machining.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Mikulčák - Jednatel

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.