• Detail firmy

Foto Emotion

Základní popis

Profesionální fotografie všeho co máte rádi. Fotografování dětí, rodin, svateb, zvířátek, firem a prodůktů. Využíváme několik moderně vybavených fotoateliérů po celé Praze. Máme bohaté zkušenosti s fotografováním, fotografujeme od r.1995.

Adresa

Za humny 435
250 81 Nehvizdy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65498968
DIČ:  CZ7256035798
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Fotografování portrétů

Udělejte radost Vašim blízkým a obdarujte je dárkovým poukazem. Profesionální fotografie dětí, portrétů nebo významných rodinných událostí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 765 101
E-mail: info@fotoemotion.cz
WWW: www.fotoemotion.cz

Kontaktní osoba

Martina Venená - Majitel

Další firmy v oboru

Lukáš Somol

Vyrábíme reklamní poutače, polepíme auta i výlohy. Tiskneme digitálně, offsetem od vizitek až po billboardy. Zajišťujeme realizaci kompletní firemní identity.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

Mgr. Jana Čermochová

Jsme manželský pár a svatební fotografii a videu se věnujeme 12 let. Zdokumentovali jsme ty nejkrásnější a nejemotivnější chvíle mnoha novomanželů. Nabízíme také zásnubní a předsvatební fotografie. Dokumentujeme sportovní události, rodinné oslavy, společenské a firemní akce v Čechách i na Moravě. Využijte naše bohaté zkušenosti, kreativitu a nadšení, i špičkovou profesionální techniku!