• Detail firmy

FOTBAL TRAVEL a.s.

Základní popis

Hlavní cíl vzniklé společnosti je dopravit české fanoušky na všechna zahraniční utkání naší reprezentace. Partnerství mezi CK Čedok a Českomoravského fotbalového svazu dává záruku na poskytování kvalitních služeb spojených s cestami za fotbalem.

Adresa

Na příkopě 857/18
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24797987
DIČ:  CZ24797987
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- poskytování kvalitních služeb spojených s cestami za fotbalem. Hlavní cíl vzniklé společnosti je dopravit české fanoušky na zahraniční utkání.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 197 400
E-mail: info@fotbal-travel.cz
WWW: www.fotbal-travel.cz

Kontaktní osoba

MgA. David Dušek - Předseda představenstva

Mobil: +420 605 999 449

Ing. Ondřej Kašťák - Člen představenstva

Bc. Martin Synecký - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.