• Detail firmy

Fórum 50 %, o.p.s.

Základní popis

Vzdělávací a osvětové aktivity (semináře, konference, školení a veřejné diskuse) zaměřené na téma vyrovnaného zastoupení žen a mužů ve veřejném životě a rovných příležitostí žen a mužů; vytváření odborných analýz; poskytování konzultací.

Adresa

Plzeňská 846/66
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24773018

Výrobky, činnosti

Vzdělávací a osvětové aktivity.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 216 170
E-mail: forum@padesatprocent.cz
WWW: padesatprocent.cz

Kontaktní osoba

Jana Smiggels Kavková - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FM Institute, s.r.o.

Nabízíme rekvalifikační a jiné vzdělávací kurzy z oblasti Facility managementu a správy majetku. Kurzy pořádáme jako veřejné i na zakázku pro jednotlivce nebo firemní skupiny, jsme schopni upravit i některé kurzy dle požadavku a zaměření Vaší firmy. Odborným garantem vzdělávacích programů je IFMA CZ.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.