• Detail firmy

FORTES Enterprise, s.r.o., s.r.o.

Základní popis

Dodavatel dotykových řešení. Prodej a pronájem dotykových rámů, fólií a softwaru. Zakázková výroba interaktivních dotykových stolů a kiosků

Adresa

Příkop 843/4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02390248

Výrobky, činnosti

Dotykové rámy, fólie

Kontaktní údaje

E-mail: info@fortes.cz
WWW: www.fortes.cz

Kontaktní osoba

MARTIN KUBŮ - Jednatel

LIBOR VOŠICKÝ - Jednatel

Mobil: +420 605 013 046
Další firmy v oboru

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.