• Detail firmy

FORTENAL COM s.r.o

Základní popis

Prodává kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu a centrálních vysavačů Aertecnica. Nabízí široký sortiment - elektroinstalační materiál, vypínače, zásuvky, rozvaděče, ventilátory, svítidla, kabely, centrální vysavače, elektromateriál.

Adresa

Polkovice 198
751 44 Polkovice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29441161
DIČ:  CZ29441161
Rok založení:  2012
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej - e-shop

- modulární prvky na DIN, datové rozvaděče, rozvaděče, kabely a vodiče, vypínače, zásuvky, instalační a odbočné krabice, instalační trubky a lišty.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 230 241
E-mail: fortenal.com@email.cz
E-mail: shop@elektroinstalacni-material.com
WWW: elektroinstalacni-material.com

Kontaktní osoba

Josef Navrátil - Jednatel

Jiří Dohnal - Jednatel

Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

M & V, spol. s r.o.

Velkoobchod nářadím, nástroji a stroji.