• Detail firmy

FORTA s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na vývoz spotřebního zboží, zejména domáckého skla a porcelánu.

Adresa

Lupáčova 224/17
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18630651
DIČ:  CZ18630651
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vývoz porcelánu a skla, převážně do Japonska, Jižní Korei, USA, zároveň i spolupráce se zásilkovými domy jako jsou Quelle, Neckermann, Heine, Otto, atd...

Kontaktní údaje

Fax: +420 222 721 665
E-mail: simonova@forta.cz
E-mail: info@forta.cz
E-mail: forta@volny.cz
WWW: www.forta.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jitka Lupoměská - Jednatel

Telefon: 602 356 438

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.