• Detail firmy

FORPLAST SYSTEMS s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá vývojem a výrobou městského mobiliáře. V současnosti se můžeme pochlubit titulem jediného českého výrobce hliníkových vitrín.

Adresa

Lorencova 3791
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29268915
DIČ:  CZ29268915
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Informační a propagační hliníkové vitríny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 601 000
Mobil: +420 608 601 620
E-mail: marketing@forplast.cz
E-mail: obchod@forplast.cz
WWW: www.forplast.cz/

Kontaktní osoba

Roman Krupil - Majitel

Další firmy v oboru

Plastika SV, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribuci silničních směrových sloupků a plastových průmyslových radiálních ventilátorů. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z plastu v oblasti vzduchotechnických zařízení a výrobu speciálního dopravního značení.

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.