• Detail firmy

FORNAL trading s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme nástavby nákladních automobilů, hákové nosiče kontejnerů, ramenové nosiče kontejnerů, traktorové návěsy - nosiče kontejnerů, sklápěče, výměnné systémy - nosiče pracovních nástaveb. Specializujeme se na dodávky a montáže hydraulických nakládacích jeřábů.

Adresa

Měrůtky 80
767 01 Lutopecny

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26229650
DIČ:  CZ26229650
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  61
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nástavby nákladních automobilů

Zajišťujeme prodej nástaveb nákladních automobilů. Zaměřujeme se na výrobu nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 514 018
Mobil: +420 608 736 737
Fax: +420 573 514 020
E-mail: obchod@fornal.cz
WWW: www.fornal.cz

Kontaktní osoba

Eduard Fornál - Jednatel

Další firmy v oboru

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

MB kontejner s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu obytných, kancelářských, sanitárních a technologických kontejnerů a jejich sestav. Nabízíme dodání kontejnerů na místo určení, u sestav také jejich odbornou montáž, přestavby dle požadavků zákazníka a samozřejmostí je i pozáruční servis. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete nabídku kontejnerů včetně rozměrů a technického popisu.