• Detail firmy

Forever, s.r.o.

Základní popis

Zajistíme vedení účetnictví (podvojné účetnictví) a daňové evidence (jednoduché účetnictví). Zpracujeme daňová přiznání k DPH, daním z příjmů fyzických i právnických osob, dani silniční, mzdové účetnictví malých organizací (mzdy do 25 zaměstnanců).

Adresa

Kosmákova 3956/30
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25789252

Výrobky, činnosti

Zajistíme vedení účetnictví (podvojné účetnictví)

Zajistíme vedení účetnictví (podvojné účetnictví) a daňové evidence (jednoduché účetnictví). Zpracujeme daňová přiznání k DPH, daním z příjmů fyzickýc

Kontaktní údaje

Mobil: 604 230 820
E-mail: lenkazvolankova@email.cz

Kontaktní osoba

Lenka Zvolánková - Jednatel

Mobil: 604 230 820
Další firmy v oboru

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.

Účetní kancelář Čížková, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní účetní servis nejenom v Brně, ale i v širokém okolí. Vedeme účetnictví, daňovou evidenci a mzdy, zpracováváme daňová přiznání. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů na příslušných úřadech či účetní a ekonomické poradenství. Pracujeme pro malé i velké organizace. Ceník služeb naleznete na našich webových stránkách.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.