• Detail firmy

FOREST TEAM, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme těžbu, přibližování a zpracování dřeva těžkou technikou. Věnujeme se lesnictví.

Adresa

Stan 43
539 01 Vítanov

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28795121

Výrobky, činnosti

Těžba dřeva

Kontaktní údaje

E-mail: forestteam@seznam.cz
WWW: www.forestteam.cz

Kontaktní osoba

ZDENĚK BŘÍZA - Jednatel

Mobil: +420 603 821 754
Další firmy v oboru

ZELENÝ LES s.r.o.

Zabýváme se lesnickými pracemi a službami. Provádíme zalesnění lesních porostů, těžíme dřevo, vykupujeme lesy včetně pozemků. Prodáváme dřeva v podobě štípaného palivového dřeva, skládaného i sypaného dřeva. Kaplice a okolní Jihočeský kraj.

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.

Equidomus s.r.o.

Zabýváme se prodejem truhlářského a stavebního řeziva. V nabídce máme široký sortiment palubek, plotovek, podlahovek, hranolů atd. - kompletní sortiment naleznete na stránkách firmy. Nabízíme i spojovací materiál. Zajišťujeme sušení, krácení, hoblování, impregnaci řeziva. Do 50 km Vám řezivo dopravíme. Hlavními regiony naší působností jsou především Tábor, Jindřichův Hradec a České Budějovice.