• Detail firmy

FORES-KH s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování ve 2 - 3 lůžkových pokojích, TV, chladnička na pokoji. Společné sociální zařízení, kuchyňky a společenské místnosti. V objektu je také taxi služba, kosmetika a možnost občerstvení v místní hospůdce, po dohodě možné i stravování.

Adresa

Vítězná 425
284 03 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27862607
DIČ:  CZ27862607
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

ubytovací služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 410 798
E-mail: fores.kh@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Hvězda - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

PMP, s.r.o.
Vítězná 409
284 03 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.