• Detail firmy

Forelive, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby reklamní agentury.

Adresa

Juliánovské náměstí 3878/2
636 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27707172
  • Služby

Výrobky, činnosti

reklama

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 435 483
E-mail: ask@forelive.cz
E-mail: marketing@forelive.cz
E-mail: art@forelive.cz
E-mail: hotline@forelive.cz
E-mail: dss@forelive.cz
WWW: www.forelive.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Tomeček - Jednatel

Mobil: +420 774 434 257
Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme komplexní marketingové služby v reklamě. Zaměřujeme se na plánování strategie budování firmy, obchodní značky a obchodního týmu, vytváření kreativní strategie pro firmy, kompletní produkční činnost v reklamě, plánování mediální strategie firmy, tvorbu online prezentace firmy, přípravu a realizace eventů pro firmy a mnoho dalšího. Poskytujeme poradenství v obchodu, marketingu a reklamy.