• Detail firmy

FORCON SOLUTION s.r.o.

Základní popis

Naše firma klade důraz na poskytování komplexních řešení a služeb v oblasti návrhu, vývoje, konstrukce a dodávky jednoúčelových strojů a zařízení

Adresa

Jelenice 24
749 01 Vítkov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02171856

Výrobky, činnosti

Jednoúčelové stroje

Kontaktní údaje

E-mail: holatko@forcon.cz
WWW: www.forcon.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Holátko

Mobil: +420 603 882 355
E-mail: holatko@forcon.cz

MARIE ŘEHOUNKOVÁ - Jednatel

Ing. Jiří Řehounek

Mobil: +420 774 361 254
E-mail: rehounek@forcon.cz
Další firmy v oboru

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

ASMAR, a.s.

Poskytujeme služby pro průmyslové podniky a kompletaci investičních celků. Zajišťujeme projektovou dokumentaci ve spolupráci s některou z partnerských organizací, dodávku a montáž, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení a také následný servis.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.