• Detail firmy

Forbo Siegling Česká republika, s.r.o.

Základní popis

Dovoz a servis dopravních pásů a plochých řemenů pro všechna průmyslová odvětví.

Adresa

Kollárova 142/20
460 06 Liberec 6

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25004671

Výrobky, činnosti

Dopravní pásy, ploché hnací řemeny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 134 076
Fax: +420 485 131 061
E-mail: siegling.jaros@telecom.cz
WWW: www.forbo-siegling.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Nedvěd - Jednatel

Mobil: +420 602 153 196
Další firmy v oboru

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

TECHNOLOGY - GARAGE, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení AUTO - PNEU servisů, STK, dílen. Nabízíme zvedáky, stojany, podpěry, myčky kol, testery brzd a tlumičů, odsávače výfukových plynů, ruční nářadí, montážní vozíky, přístroje na měření geometrie kol, startovací zdroje a mnoho dalšího.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.