• Detail firmy

FOR PAP, s.r.o.

Základní popis

Prodej kancelářských potřeb a obalového materiálu.

Adresa

Čs. armády 360
735 51 Bohumín - Pudlov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26868229

Výrobky, činnosti

Obalový materiál a kancelářské potřeby

Kontaktní osoba

Vladimír Kot - Jednatel

Mobil: +420 602 554 672

Ing. Martin Bojda - Obchodní ředitel

Mobil: +420 724 250 737
Další firmy v oboru

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

ELECTRON, spol. s r.o.

Naše společnost je dodavatelem technologií a materiálů pro signmaking, gravírování a velkoplošný tisk. Nabízíme řezací plotry, solventní tiskárny, textilní tiskárny, sublimační lisy, sublimační tiskárny, laserové řezací a značkovací systémy, velkoplošné gravírky a 3D gravírky.