• Detail firmy

FOPPE tarde, s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb zámečnictví a zdravotnické techniky, sváření, ohybání trubek i profilů. Výroba vrat, plotů, mříží a regálů včetně povrchové úpravy.

Adresa

Plzeňská 1270/97
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24762334

Výrobky, činnosti

Výroba vrat, plotů, mříží a regálů

Kontaktní údaje

E-mail: foppetrade@gmail.com
WWW: www.foppetrade.cz

Kontaktní osoba

Antonín Černý - Jednatel

Mobil: +420 775 599 189
Další firmy v oboru

Welser Profile s.r.o.

Vývoj a výroba speciálních ocelových profilů tvarovaných za studena, speciálních trubek, stavebních systémů a kompletních profilových systémů z oceli.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!