• Detail firmy

FOP BAU s.r.o.

Základní popis

Plastová okna, dveře, vrata, stavební činnosti - rekonstrukce bytových jader a koupelen, obklady, dlažby, sádrokartony, půdní vestavby, zateplení, fasády, omítky, betony, malby a nátěry

Adresa

Bílá Třemešná 369
544 72 Bílá Třemešná

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27510492

Výrobky, činnosti

Plastová okna, dveře, vrata, stavební činnosti

- rekonstrukce bytových jader a koupelen, obklady, dlažby, sádrokartony, půdní vestavby, zateplení, fasády, omítky, betony, malby a nátěry

Kontaktní údaje

E-mail: ok-plaststav@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Matějka - Jednatel

Mobil: +420 604 858 053
E-mail: ok-plaststav@seznam.cz
Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.