• Detail firmy

Food & Drinks Global, a.s.

Základní popis

Americká, anglická, australská, belgická, dánská, francouzská, italská, japonská, ruská, portugalská, norská, singapurská, španělská piva

Adresa

Kaprova 42/14
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24200611
DIČ:  CZ24200611
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Velkoobchod pivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 680 661
E-mail: obchod@pivnimozaika.cz
WWW: www.pivoteka.wz.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Slabý - Předseda představenstva

Mobil: +420 728 028 564
E-mail: tomas.slaby@pivnimozaika.cz
Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.

Petr Vicena

Sommelierský servis. Pořádání sommelierských kurzů s certifikátem pro pracovníky restaurací a hotelů, obchodníky s vínem, budoucí sommeliery, ale i pro všechny milovníky vína. Prezentační a společenské řízené degustace vín ve vinných sklípcích a vinařstvích.