• Detail firmy

Fomex Team, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej a servis zemědělské techniky - traktory, kombajny, sazeče, frézy, stroje na pícniny.

Adresa

Sojovice 215
294 75 Sojovice

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27624790

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 209 933
Telefon: +420 602 745 133
Telefon: +420 326 921 151

Kontaktní osoba

Jiří Formánek - Jednatel

František Formánek - Jednatel

Další firmy v oboru

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.

Keltec-PL Sp. z o.o.

Firma vyrábí zařízení pro stavební stroje, jako je; Lopaty pro rypadla o hmotnosti od 0,5 do 50 tun: vědro, kanalizace, kanalizace, hydraulické, prolamované screeningu, trapézové hydraulické spojky - (rychlá klička) s cílem umožnit rychlou výměnu příslušenství, jako jsou lžíce, atd Hydraulické Kladiva "S" série Vítejte abyste se seznámili s naší nabídkou.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.