• Detail firmy

Petr Kudlej

Základní popis

Kontrola objektů pomocí termovize. Termokamera odhalí tepelné mosty, úniky a špatnou tepelnou izolaci. Zajistíme energetický štítek budovy. Provedeme energetický audit, energetickou certifikaci budov, termovizní měření elektroinstalací, technologií.

Adresa

Kirilovova 342
739 21 Paskov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74823019

Výrobky, činnosti

energetický audit

Kontaktní osoba

Petr Kudlej - Majitel

Mobil: 603 281 577
E-mail: petr.kudlej@fluk.cz
WWW: www.fluk.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Libor Fiala - LIFI

Specializujeme se na návrh, dodávku a montáž v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, měření a Regulace. Zabezpečujeme kompletní dodávky od projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Nabízíme tvorbu webových stránek a aplikačního SW a vizualizaci.

SKAREA s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti energetických auditů - vypracování a vydávání energetických průkazů náročnosti budov. Věnujeme se projekční činnosti v pozemním stavitelství.

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).