• Detail firmy

FLORASIS, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje a dodává aranžovací hmotu, lesky na listy, FLORALIFE® výživy pro řezané květiny, dále barevné spreje pro řezané, sušené a umělé květiny, které jsou vhodné i na ostatní využití, nechybí ani spreje proti vypařování vody z listů.

Adresa

Jezbořice 108
530 02 Jezbořice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49813331
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabídka a prodej aranžovací hmoty je ve všech možných tvarech a velikostech. Dále i široký sortiment drátů, andělských vlasů, plastových misek, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 971 580
Telefon: +420 466 971 329
E-mail: florasis@florasis.cz
WWW: www.florasis.cz

Kontaktní osoba

Bohumila Joštová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BIOSFOR, s.r.o.

Zabýváme se výrobou stimulátorů růstu a vývoje rostlin, např. HERGIT, SUNAGREEN, REXAN a M-SUNAGREEN. Rovněž se zabýváme produkcí hnojiv a prostředků pro bezpečné čištění aplikační techniky. Více na našich internetových stránkách.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.