• Detail firmy

Flight Tours s.r.o.

Základní popis

Jedinečný zážitek, který musíte v Praze navštívit. Pohled z ptačí perspektivy na město v srdci Evropy a nejnavštěvovanější památky.

Adresa

Olšanská 54/3
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02893282
DIČ:  CZ02893282
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zážitek

Průlet Prahou na leteckém simulátoru s brýlemi Oculus Rift.

Kontaktní údaje

E-mail: info@flyprague.cz
WWW: www.flyprague.cz

Kontaktní osoba

Martin Ráliš - Jednatel

Mobil: +420 774 706 389
Mobil: 777 714 606
E-mail: info@flyprague.cz

Marek Polčák - Jednatel

Další firmy v oboru

BÄR, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou audiovizuálních, dokumentárních, dabingových, prezentačních a výukových pořadů v profesionálně zařízeném studiu.

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.