• Detail firmy

Flexipartner, s.r.o.

Základní popis

Kreativní reklamní agentura, která Vám poskytuje kompletní služby v oblasti marketingu. Vytvoříme pro Vás marketingovou strategii, připravíme grafické návrhy, radiové a televizní spoty, zajistíme tisk od vizitek po bilboardy.

Adresa

17.listopadu 237
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28782844

Výrobky, činnosti

Grafické návrhy

Kontaktní údaje

E-mail: info@flexipartner.cz
WWW: www.flexipartner.cz

Kontaktní osoba

Jana Skalová - Jednatel

Michal Čáp - Jednatel

Mobil: +420 602 783 363
Další firmy v oboru

Josef Kupka

Provádíme manipulační práce ve stavebnictví s hmotností do 20 tun. Pronajímáme jeřáby AD 20. Nabízíme montáže ocelových konstrukcí, billboardů a reklamních poutačů a další práce ve výškách s využitím autojeřábu. Působíme v lokalitách východních Čech, zejména Pardubice, Chrudim a Hradec Králové.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.