• Detail firmy

FLEXIFLOOR, s.r.o.

Základní popis

Komplexní řešení průmyslových podlah dle zadání a požadavků včetně pozáručních servisů. Provádíme opravy všech typů průmyslových podlah a povrchů.

Adresa

náměstí Svaté Trojice 157/12
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28652479

Výrobky, činnosti

Průmyslové podlahy

- komplexní řešení průmyslových podlah dle zadání a požadavků včetně pozáručních servisů. Provádíme opravy všech typů průmyslových podlah a povrchů.

Kontaktní osoba

Pavel Ondřej - Jednatel

Mobil: +420 775 658 130
E-mail: flexifloor@email.cz
WWW: www.flexifloor.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.