• Detail firmy

FLEXIBLE TEAM, a.s.

Základní popis

Společnost poskytuje komplexní služeby v oblasti propagace a tisku, grafika, velkoplošný tisk, výroba tiskovin, reklamní předměty, strojní vyšívání, výroba razítek, atd...

Adresa

U Nesypky 16
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43224768
DIČ:  CZ43224768
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- komplexní služeby v oblasti propagace a tisku, grafika, velkoplošný tisk, výroba tiskovin, reklamní předměty, strojní vyšívání, výroba razítek, atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 838 232
WWW: www.flexibleteam.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Svoboda - Člen představenstva

Další firmy v oboru

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Tiskárna Kaliba, spol. s r.o.

Poskytujeme služby ofsetové archové tiskárny a knihařství. Nabízíme kompletní výrobu včetně grafického zpracování. Dodáváme vizitky, letáky, plakáty, brožury nebo propagační materiály.