• Detail firmy

FlexaMi Auto s.r.o.

Základní popis

Prodej repasovaných i nových turbodmychadel, sad těsnění k turbodmychadlům, repasovaných i nových elektroregulací. Nově nabízíme i repasování vstřiku.

Adresa

Sochorova 32/13
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29368596

Výrobky, činnosti

Turbodmychadla

Kontaktní údaje

E-mail: info@flexamiauto.cz
WWW: www.flexamiauto.cz

Kontaktní osoba

Ing. Filip Skudřík - Jednatel

Mobil: +420 731 692 221
Další firmy v oboru

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.

Autolaky Hrubý s.r.o.

Důležité upozornění! Od 16.3.2015 jsem na nové adrese: Zvěřinova 13, Brno 618 00. Zabýváme se prodejem autolaků značky MOBIHEL, STANDOX a průmyslových barev CHROMIND, MULTIMIX, SELEMIX. Dále nabízíme tmely, plniče, brusivo, UBS materiály, příslušenství pro autolakýrníky, stříkací pistole. Nabízíme míchání a plnění sprejů na počkání.