• Detail firmy

Flegr Stanislav

Základní popis

Nabízíme Vám přírodní produkty pro zdraví ve formě bylinného nápoje, kávy, čaje a čokolády obohacené o královnu všech rostlin - houbu REISHI

Adresa

Sklářská 268
285 06 Sázava

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61926370

Výrobky, činnosti

Přírodní produkty

Nabízíme Vám přírodní produkty pro zdraví ve formě bylinného nápoje, kávy, čaje a čokolády obohacené o královnu všech rostlin - houbu REISHI (Ganoderma Lucidum) a přírodní doplňky stravy z firmy KLAS.

Kontaktní údaje

E-mail: flegrovi@sendme.cz
WWW: www.produktyprozdravi.webnode.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Flegr

Mobil: +420 603 595 262
Další firmy v oboru

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.