• Detail firmy

Flaming paliva, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme tuhé paliva, uhlí, koks, štěrk, písek, dřevo a plyn. Rozvoz PB láhví ke klientovi až domů. Stali jsme se výhradním prodejcem firmy Biomac. Dále provozujeme čerpací stanice na plyn. Vlastním autodopravu - rozvoz veškerého sortimentu.

Adresa

Masarykovo nám. 6/5
733 01 Karviná

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26862565

Výrobky, činnosti

Prodáváme tuhé paliva, uhlí, koks, štěrk

Prodáváme tuhé paliva, uhlí, koks, štěrk, písek, dřevo a plyn. Rozvoz PB láhví ke klientovi až domů. Stali jsme se výhradním prodejcem firmy Biomac. D

Kontaktní osoba

Andrey Petkov Ivanov - Jednatel

Telefon: +420 596 315 203
WWW: www.tuhapaliva.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Polské uhlí, a.s.

Specializujeme se na prodej a nákup černého koksovatelného a energetického uhlí, tříděného uhlí i energetického prachu vyprodukovaného v Polsku. Zajišťujeme prodej certifikovaných pryžových výrobků - kanálové mříže pryžové, bezpečnostní prvky pryžové, gumové obaly, podklady do stájí apod.

AGROPELETY s.r.o.

Produkujeme rostlinné pelety jako alternativní topné palivo pro váš domov. Rostlinné pelety jsou kromě topení vhodné jako krmivo a podestýlka pro koně a domácí zvířata. Celoročně vykupujeme seno a slámu.

Marek Bortlík - TO.MA.

Zajišťujeme výrobu a prodej dřevěných briket a pelet. Dodáváme brikety a pelety pro všechny druhy topení na dřevo - pro automatické kotle, kachlová kamna, kuchyňské sporáky nebo otevřené krby. Zajišťujeme hostinskou činnost, pořádáme oslavy, svatby, zábavy nebo plesy.